Jesienne, długie wieczory sprzyjały twórczym i międzypokoleniowym spotkaniom w GOK. Warsztatom tematycznym towarzyszyła kreatywność samych uczestników, ale również przemiła atmosfera, co finalnie zaowocowało powstaniem pięknych rękodzieł, takich jak makramowe lampiony, siatki paryżanki, czy obrazy wykonane japońską techniką malowania tuszem i wodą - Suibokugą. W tajniki Siubokugi wprowadziła uczestników Pani Sylwia Stachowicz,  na co dzień instruktor GOK, natomiast w tajniki makramy i szydełkowania Pani Katarzyna Szymańska, lokalna twórczyni i rękodzielniczka.

Wyjątkowości warsztatom nadawała niepowtarzalność prac wykonanych przez uczestników, własnoręcznie, z pasją i otwartością na nowe doświadczenia i wyzwania. Udział w takich warsztatach to również okazja do stworzenia prac, będących niepowtarzalnym prezentem,
czy ozdobą do domu.

Zapraszamy Państwa do obserwowania naszego profilu FB oraz strony www.gok.radwanice.pl, gdzie na bieżąco można zapoznawać się z bieżącą ofertą edukacyjno-animacyjną naszego domu kultury.

Jesienne warsztaty w GOK - zdjęcie 1
Jesienne warsztaty w GOK - zdjęcie 2