W dniu 30 czerwca , Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach zaprosił mieszkańców gminy na wspólną wycieczkę nad morze. Odwiedziliśmy  Międzyzdroje, gdzie zawitaliśmy w Wolińskim Parku Narodowym z zagrodą pokazową żubrów oraz podziwialiśmy walory turystyczne tego pięknego nadmorskiego kurortu m.in. przechadzaliśmy się po Alei Gwiazd, Parku Zdrojowym im. Fryderyka Chopina i molo. Podczas wycieczki nie mogło zabraknąć kąpieli słonecznej i morskiej, relaksu na plaży oraz spaceru wzdłuż pięknego wybrzeża klifowego oraz wizyty w kawiarence i degustacji smacznych gofrów. Pełni wrażeń, zadowoleni, bezpiecznie w późnych godzinach nocnych, wróciliśmy  do Radwanic. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za fantastyczną atmosferę. Wycieczka zorganizowana została w ramach programu "Podróżuj z Gminą Radwanice".

Wycieczka do Międzyzdrojów-relacja - zdjęcie 1

Wycieczka do Międzyzdrojów-relacja - zdjęcie 2