Gminny Dzień Dziecka - zdjęcie 1

Nic tak nie cieszy rodziców jak uśmiech i radość ich pociech. Dlatego Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach, Urząd Gminy Radwanice i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radwanicach, miał zaszczyt w tym wyjątkowym dniu sprawić aby uśmiechy nie schodziły dzieciom z naszej gminy  z twarzy. Zarówno  uczniowie i przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radwanicach i Szkoły Podstawowej w Buczynie, pod czujnym okiem Wielkiego Ptaka i Minionka, mogły sobie zrobić zabawne zdjęcia wraz ze swoimi kolegami i wychowawcami. Dzięki fotobudce, dzieci mogły przebrać się za różne postaci, dzięki czemu zabawa była przednia. Każde dziecko otrzymało również paczuszkę z słodkościami, a by jeszcze bardziej osłodzić ten szczególny, wyjątkowy dzień.

Gminny Dzień Dziecka - zdjęcie 2

Gminny Dzień Dziecka - zdjęcie 3